می بینی؟... میخونیش؟... می فهمی که دارم از تو میگم، آره تو، میبینی؟... حرفام رو حس میکنی؟... نگاشون کن… میبینی تقدیربین من و تو دیواری کشیده که پشت این دیوار فقط صدای فریاد منه که به گوش تو می رسه... میدونم برای داشتن تو و رسیدن به تو آرزوی محال، میدونم که تا ابد می سوزم در حسرتت... اشک می ریزم از دوریت... اما بدون عاشقانه می پرستمت تا لحظه ی مرگ... اما باز ناامید نیستم، همیشه میگن صبر داشته باش، باشه صبر میکنم٬ امید دارم روزی فرو بریزه این دیوار فاصله که من همیشه با تو باشم... اره به انتظار دیدنت هر شب میمیرم به امید فردایی که خورشید نگات به من جان تازه ای بده... باور کن هرروز، به امید اومدنت و شنیدن صدای نازنینت از خواب بیدار می شم و هر شب، با حسرت ندیدنت به سراغ عکسهای خوشگلت می روم و دوباره روز بعد با امید اومدنت و شب بعد با حسرت ندیدنت و تکرار پشت تکرار... اره میدونم عاشقم٬ عاشقم و میسوزم به پات تا ابد اگه راه و رسم عاشقی اینه... تو نور شبای منی... تو دنیای منی... تو امروز و فردای منی... دوست دارم به حد پرستش... می دونی چی به روزم اوردی، می دونی کارم به کجا کشیده، می دونی اگه یک لحظه به تو فکر نکنم می میرم، می دونی اسیرتم، اسیراون چشای نازت، می دونی چه شبهایی رو تا صبح گریه کردم، خب عیبی نداره من به همه اینها عادت کردم ولی آخرش دیگه با من باش وگرنه... وگرنه میمیرم، می فهمی میمیرم... میرم اونجائی که دنیا پرازمهربونیه... اره به اون دوردورا... اخر دنیا یا شاید توی قصه ها... ای کاش واقعا میتونستم برم توی قصه ها زندگی کنم... درست مثل سفید برفی، سیندرلا، دیوو دلبر، اونجائی که تو رو به خاطرعاشق بودن سرزنش نکنن... اونجائی که تو بشی جزئی از وجودم، نه جزیی، بلکه کلّ وجودم، همه هستیم، شب و روزم، نفَسم، جسمم، روحم،... اونجائی که آخر قصه ها همیشه خوبی و عشق و مهربونی برنده س،... میدونی من همهء این قصه ها رو باور دارم... اره زیبای خفته وجود داره،... یا سفید برفی ائ که با بوسهء شاهزاده از خواب مرگ بیدار شد... یا پری دریائی مو قرمز که از دنیای آبیش جدا شد تا به عشقش برسه یا یا... نمیتونم باور کنم که سیندرلا یه قصه س... نه نه نگو اونا قصه س یا دروغه،... هیچی نگو٬ بزار رویائی فکر کنم... بزار برم تو همون کلبه چوبی و آروم دراز بکشم وچشمام رو ببندم تا حضورت رو حس کنم... تو می آیی، یقین دارم که می آیی، اونوقت باهم سوار اسب سفید بالدارقصه ها میشیم و میریم به قصر طلائی... اونجائی که همه اسم ما رو فریاد میزنن... اونجایی که تا ابد واسه ی منو تو ساخته شده... اونجائی که همه منتظرمونن... منتظرن که بریم بهشون بگیم که ماهم هستیم... اونوقت همه با هم عاشقونه آواز میخونیم تا خورشید بفهمه که عاشقیم... چه قشنگه در کنار هم درخشیدن... چقدر زیباست فردا رو درکنارهم زندگی کردن... واقعا میشه؟

 
/ 78 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفران آبی عاشق

به دریا شکوه بردم از شب ودشت وز این عمری که تلخ تلخ بگذشت به هر موجی که می گفتم غم خویش : سری می زد به سنگ و باز می گشت من آپ کرذم----------------------------------------------www.alikhani.blogfa.com

افغان کلیپ

سلام... جوانترين سايت کليپ افغانستان کار خود را آغاز کرد * www.AfghanClip.NeT *

saeed

سلام فرشته خانم...کجائئئئئئئئئئئئئئئئئئئئی؟بابا خيلی طولش دادی ها ...من آپم وقت کردی يه سر بزن...موفق باشی وپيروز

حسين

سلام . آپ خيلی خيلی قشنگی بود . منم آپم و منتظرتانم . خدايارو نگهداران .

علی خوش قلب

خاک کف پای تورا مه سرمه دچشماکدوم .. تاتوراپیداکدوم.. تاتوراپیداکدوم.. اشک دوچشمای خوره مه ریخته دریاکدوم.. تاتوراپیداکدوم.. تا تورا پیداکدوم.. بانه نکو شانه نکودل مه پراربو موشه.. خانه مه بیروموشه ..خانه مه بیروموشه.. یک بوسه ازکنج لبت خیلی تمنا کدوم.. تاتوراپیداکدوم.. تا تورا پیداکدوم.. سرمه دچشمازدی تو عالمه تباه کدی عالمه تباه کدی محشری برپاکدی ..محشری برپاکدی.. پیغام وسیلا کده آخرخوده رسوا کدوم .. تاتوراپیداکدوم.. تا تورا پیداکدوم.. خوده بلیبورازوبیوه وبیلدا کدوم..توبگوچیز کارکنوم.. توبگوچیز کارکنوم.. تو که سفررفتی الی بلده توچخرا کدوم .. تاتوراپیداکدوم.. تا تورا پیداکدوم.. زلف پریشان خوره الی بچی شانه کدی؟ مه را دیوانه کدی.. مه را دیوانه کدی.. وعده پارسال تورا امسال بیخی تیرما کدوم.. تا تورا پیدا کدوم..تاتورا پیدا کدوم.. سلام فرشته جونم خوبی نازنين مهربونم.راستی اين ترانه افغانی رو از اميد گرفتم.تقديم به تو خوشحال شدم که به من سرزدي ..بازم منتظرتم.ازآمدن قاصدک خيلی خوشحال شدم.

hadi

سلام فرشته عزيز..امیدوارم که حالت خوب خوب باشه.. بعد از مدتها آپديت کردم..منتظر حضور گرمت هستم.بای بای

بهزاد

سلام . سيندرلا جالب بود .من رو ياد بچگيام انداختی ! دستت درد نکنه .

بیقرار

سلام.... وبلاگ ؛عشق مشرقی ؛ابدیت شده ،خوشحال میشم بهم سربزنی !!

سحر

سلام کاتون حرف نداره